top of page

Kolejne złoto SUKSS SUWAŁKI

Szkoła Podstawowa nr 2 w Mońkach była w dniu 30.05.2015r. gospodarzem Finału Województwa Podlaskiego w rozgrywkach Kinder+Sport w mini piłce siatkowej ,,dwójek” chłopców. Po rozegranych eliminacjach do finału zostało zakwalifikowanych 8 zespołów z Białegostoku, Moniek, Suwałk i Sokółki. Zawodnicy SUKSS Suwałki, a zarazem uczniowie IV klasy Szkoły Podstawowej nr 10 o profilu piłka siatkowa, zaprezentowali się bardzo dobrze. Zespół w składzie Patryk Ostaszewski, Oliwier Jurkun i Kacper Chrościelewski wygrali bezapelacyjnie wszystkie spotkania nie tracąc ani jednego seta i zostali Mistrzami Województwa Podlaskiego. Drugi zespół w składzie Adrian Bugieda, Paweł Michaluk i Michał Misiukiewicz wywalczyli piąte miejsce. Na co dzień trenerem złotych medalistów jest Artur Łabacz, lecz wyjątkowo podczas finału zastąpił go Kamil Skrzypkowski.