Wygrana SUKSS Ślepsk Suwałki na inaugurację III ligi.

October 17, 2016

 

           W miniony weekend ruszyła III liga piłki siatkowej seniorów. W niedzielę w Suwałkach zmierzyły się drużyny SUKSS Ślepsk Suwałki i MKS Ruch Wysokie Mazowieckie. Suwalczanie rozkręcali się z seta na set. W pierwszym secie przy wyniku 22:19 dla Wysokiego Mazowieckiego świetnymi zagrywkami popisał się kapitan suwalczan Jakub Hołubowicz doprowadzając do stanu 23:22 dla gospodarzy. Set zakończył się wynikiem 25:23 dla Suwałk. Pozostałe dwa sety to pewna i równa gra naszego zespołu. Całe spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0 dla SUKSS Ślepsk Suwałki (25:23, 25:20, 25:17). Suwalczanie wystąpili w składzie: Jakub Hołubowicz (kapitan), Damian Krakowski, Bartosz Mikielski, Dawid Rusak, Mateusz Mendak, Daniel Czarniecki, Rafał Konopko, Jakub Zdancewicz, Seweryn Moczulewski, Jakub Mazur, Albert Piekarski, Piotr Zujko, Michał Jarmołowski, Bartosz Murawski, Bartosz Jasiński (I trener), Artur Łabacz (II trener).

         W kategorii młodzików SUKSS Suwałki 1 zmierzył się z młodszymi kolegami SUKSS Suwałki 2. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla pierwszego zespołu SUKSS.

         W kategorii kadetów zespół SUKSS Suwałki 2 zmierzył się w Augustowie z UKS centrum Augustów. Mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla drużyny z Augustowa.

         W przyszłym tygodniu w sobotę 22.10.2016r. o godzinie 11:00 w hali sportowej Zespołu Szkół nr 10 przy ulicy Antoniewicza 5, drużyna SUKSS Suwałki 1 zmierzy się z zespołem BAS Białystok w kategorii kadetów. Drużyna III ligi SUKSS Ślepsk Suwałki zmierzy się w niedzielę w Białymstoku z drużyną BESTIOS Białystok.

Please reload

Polecane posty

SUKSS Suwałki piąty w siatkarskim X Memoriale im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce!!!!!

May 18, 2015

1/7
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Szukaj
Please reload

Śledź nas na facebook
  • Facebook Basic Square
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now